"Для сміливців": у Китаї побудували прозорий міст зі скла (фото)

CEN

У Китаї прірвою у понад 180 м збудували найбільший у світі підвісний міст зі скла.

Як пише The Verge, міст під назвою Haohan Qiao ("Міст для сміливців") відкрили у національному парку Шініюжай, що вкитайській провінції Хунань. Конструкція сягає 300 м у довжину й розташована над прірвою у понад 180 м.

Зазначається, що спочатку міст був зроблений з дерева, однак потім керівництво парку додало секцію зі скла. Результат настільки їм сподобався, що вони вирішили трансформувати весь міст.

Команда з 11 інженерів надійно зміцнила кріплення мосту за допомогою сталевих тросів, перш ніж замінити дерев'яні елементи на скляні. Інженери запевняють: навіть якщо скло розіб'ється (а воно має витримати й тих людей, які стрибають на мості), то відвідувачі не впадуть, оскільки внизу їх підхоплять сталеві кріплення.

За інформацією Daily Mail, одночасно на "мосту для сміливців" можуть перебувати 100 людей. Втім, багато туристів тримаються за перила й одне одного та бояться йти скляною конструкцією. Хоча творці Haohan Qiao стверджують, що скло на підлозі мосту у 25 разів міцніше ніж звичайне віконне скло.

Як повідомляв 5.ua, у Перу на скелі відкрили готель для екстремалі. Він розташований на висоті 120 м на прямовисній скелі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ