Новий пам'ятник у Запоріжжі: схожа на Путіна істота оплакує "замордованого снігура"

Twitter

У Запоріжжі на майдані Героїв революції встановили пам’ятник, який втілює собою абсурдність російської інформаційної пропаганди.

Скульптура вагою 15 кг, зліплена із глини зі Слов’янська, зображає істоту, схожу на президента РФ Володимира Путіна. Істота у розпачі притискає до грудей снігура. Автор ідеї - запорізький активіст Максим Дрозденко, втілив задум скульптор Олександр Третяк. На виготовлення пам'ятника пішло близько місяця.

Як розповів Дрозденко "Радіо Свобода", біля Запорізької облради скульптура стоятиме протягом Дня Незалежності, після чого його перемістять до однієї з баз відпочинку на острові Хортиця. Втім, зазначив активіст, у разі схвалення місцевою владою пам’ятник залишиться на майдані Героїв революції.

"Це пам’ятник інтернет-мему про замучених жидобандерівцями російськомовних снігурів. Це єдиний інтернет-мем, що народився у Запоріжжі. Народився він з виступу на російському телебаченні, коли заявили, що у 106-й запорізькій школі вчителька сказала підкормлювати синиць, бо вони жовто-блакитні, а снігурів вбивати, бо вони кольору російського прапора", - розповів Дрозденко. Скульптура уже припала до вподоби місцевим жителям та бійцям АТО, які раніше пройшлися маршем у середмісті.

Як повідомляв раніше 5.ua, образ Путіна з'являється у неочікуваних втіленнях і на кримських вулицях. Так, в Сімферополі створили величезне графіті із зображенням косого Путіна, а у Севастополі встановили білборд із зображенням президента РФ на тлі купи сміття.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ