Конфуз із Лавровим: російський міністр вилаявся на прес-конференції голів МЗС РФ та Саудівської Аравії

sockraina.com

Сергій Лавров на спільній прес-конференції міністрів закордонних справ Росії та Саудівської Аравії нецензурно висловився у мікрофон.

11 серпня, на прес-конференції, в якій брали участь міністри закордонних справ Росії і Саудівської Аравії, російський міністр Сергій Лавров нецензурно висловився у мікрофон. Про це повідомляє "Медуза".

В момент, коли слова Лаврова перекладали на арабську мову, він вимовив: "Д*біли, бл*". Російські ЗМІ, виправдовуючи свого міністра, пояснюють таку його репліку тим, що він, скоріш за все, звертався не до свого саудівського колеги Аделя аль-Джубейра, а до когось іншого, стороннього. 

За даними УНІАН, дипломати обговорювали ситуацію в Сирії та двосторонні відносини між країнами. Росія є союзником сирійського президента Башара Асада і відхиляє заклики до його відставки.  

Нагадаємо, колишній директор Департаменту інформполітики МЗС України Олег Волошин в ефірі "5 каналу" заявив, що з початку української кризи очільника зовнішньополітичного відомства Росії Сергія Лаврова у світі не сприймають всерйоз.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ