Мексиканка опинилася за ґратами через відмову попрасувати сорочку чоловікові

poradu.pp.ua

Жителька Мексики потрапила до в'язниці, відмовившись попрасувати сорочку чоловікові, який збирався на прогулянку.

Про це повідомляє The Daily Mirror, передає Lenta.Ru. Як зазначає видання, Едгар Альварадо, чоловік 21-річної Дулсе Гарсії, поскаржився на дружину в поліцію, і молода жінка була доставлена ​​до відділку. Її звинуватили в нехтуванні домашніми обов'язками і зобов'язали заплатити штраф у розмірі 465 песо ($31), однак грошей у Гарсії не виявилося. Дівчину заарештували на 12 годин за несплату штрафу.

Як пояснила дівчина, вона не хотіла прасувати чоловікові сорочку, оскільки підозрювала, що він піде не на прогулянку з друзями, а на зустріч з коханкою.

Через сумнівні дії поліції випадок привернув увагу ЗМІ та активно обговорювався в соціальних мережах. Багато користувачів Інтернету визнали поведінку чоловіка і співробітників правоохоронних органів неадекватною.

"Наступного разу, коли я прийду додому напідпитку під ранок, і моя жінка буде лаятися, я зателефоную в поліцію і вимагатиму, щоб вони приїхали заспокоїти її", - пожартував один з учасників обговорення. "Не могли б вони забрати і мою дружину? Вона багато їсть і витрачає гроші з моєї кредитки ", - написав інший користувач.

Чи вдалося подружжю примиритися після конфлікту, видання не уточнює.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ