Фото української бабусі з автоматом підірвали соцмережі

inforesist.org

В інтернеті набули популярності фото військової підготовки в місті Жидачів, що на Львівщині.

На фото поруч з спортивної статури чоловіками у камуфляжах є і жінки, серед яких – бабуся в хустці, куртці і зі зброєю в руках. Фото бабусі-автоматниці вже отримали позитивні відгуки в соціальних мережах, пише Inforesist з посиланням на ТСН.

 

Фото: inforesist.org

Фото: inforesist.org

Фото: inforesist.org

Фото: inforesist.org

 

Популярність ці кадри набули після публікації у Facebook. За даними користувача Serg Stroy, бабусю звати Катерина Аполінарівна, їй 68 років. У соцмережах уже почали створювати перші фотожаби із елементами вражаючих світлин.

Також юзери обговорюють зброю, яку обрала літня жінка. (У неї в руках – пістолет-кулемет MP-5 німецької зброярні Heckler und Koch. Із фото незрозуміло, чи це бойовий автомат, пневматичний страйкбольний пристрій чи масо-габаритна модель – Ред.).

Як інформує Daily Lviv, 10-11 січня у місті Жидачів Львівської області пройшов курс військової підготовки. Він включав у себе глибоке вивчення та напрацювання практичних навичок у тактичній та вогневій підготовці, зв'язок, розвідку, пошук і розпізнавання слідів на різній місцевості, медичну допомогу, мінну безпеку та багато іншого.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ