27 грудня в Україні та в усьому світі відзначають День вирізання сніжинок із паперу
27 грудня в Україні та у всьому світі відзначають День вирізання сніжинок із паперу. Це свято присвячене новорічним святам. Сніжинки з паперу вирізають у всьому світі, а в Україні ця прикраса стала вже традиційним новорічним декором для вікон та стін до кожного Нового року. Підбірку відеоуроків, з вирізання різноманітних сніжинок підготував "Дивогляд".
Мистецтво вирізання сніжинок пов’язане з японським оригамі та кірігамі, яким займалися ще в 17 столітті. Оскільки сніжинку, так само як оригамі, складають та розрізають, як кірігамі, щоб вийшла складна фігура.
Ще відомо, що вирізання таких до сніжинок-картинок походить ще зі 105 року з Китаю. Тоді щойно винайшли папір, тому він був дорогим.
Через це в імператорському дворі вирізання паперу вважали "дорогою" розвагою придворних. До речі пані вирізали з паперу картинки та прикрашали ними своє волосся.
Однак в Україні частіше сніжинками прикрашають вікна та стіни дитячих садочків, шкіл та будинків тощо. Тому перед новорічними святами ми підготували для вас підбірку цікавих та легких уроків з вирізання різдвяних сніжинок, що стануть у нагоді.
Звичайні сніжинки з паперу
Такі сніжинки може вирізати кожен. Тому за цим цікавим заняттям можна провести затишний зимовий вечір разом із рідними та близькими. Також залучайте до вирізання сніжинок дітей.
Цими сніжинками можна прикрасити вікна, скляні двері, меблі та навіть ялинку тощо.
Об’ємні 3D сніжинки
Цей варіант вирізання сніжинок складніший за попередній. Проте об’ємні сніжинки стануть гарною прикрасою вашої оселі. Для цього потрібно прикріпити до готових сніжинок мотузки та підвісити їх під стелею або прикріпити до стін чи меблів.
Раніше "Дивогляд" розповідав про те, який колір обрати для новорічного манікюру, щоб привернути удачу та багатство.
Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.