Сакура

Травневе похолодання та заморозки: коли в Україні зміниться погода – синоптик

КМДА

Погодні умови будуть доволі комфортними

Травень в Україні розпочався теплою, а місцями навіть спекотною погодою. Однак, вже найближчими днями у регіони завітає похолодання. Детальним прогнозом ділиться "Дивогляд" із посиланням на Meteoprog.

Синоптик Ігор Кібальчич зазначив, що попри похолодання, у травні погода буде доволі комфортною. Кліматичні умови будуть у межах норми, температурних рекордів та стихійних метеорологічних явищ також не очікується.

Синоптик прогнозує відчутне похолодання вже у першій декаді місяця. Зниження температури повітря прогнозується до середини місяця, а після цього показники термометрів підвищуватимуться.
 
Експерт також попереджає про заморозки у деяких регіонах України.

"Особливо прохолодними очікуються ночі, тому в ряді областей, крім південної половини та Криму, можливі заморозки на поверхні ґрунту, а в західних, північних та східних областях місцями у повітрі до -3 градуси", – спрогнозував Кібальчич.

Фахівець зазначив, що середньомісячна температура в Україні коливатиметься в межах +14...+17°С, що цілком відповідає нормі травня. У південних та західних областях місцями можливе перевищення норми на 1-2°С.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, якою в Україні буде погода у травні 2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ