США

У Нью-Йорку відбувся найсильніший за останні 100 років землетрус

Shutterstock

"Це один із найсильніших землетрусів на східному узбережжі за останнє століття"

У Нью-Йорку стався найпотужніший за останні 100 років землетрус, передає "Дивогляд" із посиланням на Геологічну службу США.

5 квітня підземні поштовхи сколихнули будівлі вздовж і вниз по Східному узбережжю Нью-Йорка. Магнітуда землетрусу становила 4,8 бали. Відповідна сейсмічна активність вкрай рідко фіксується у цьому регіоні.

"Епіцентр землетрусу знаходився в Тьюксбері в центральній частині Нью-Джерсі, приблизно за 40 миль (64 км) на захід від Нью-Йорка на глибині 4,7 км (2,9 милі)", – йдеться у повідомленні.

Серйозних пошкоджень в результаті землетрусу помічено не було, але інженерні групи активно обстежують дороги та мости. Водночас, губернатор Нью-Йорка Кеті Гокул на прес-конференції попередила про можливість повторних поштовхів.

Міський голова Нью-Йорка відмітив, що постраждалих серед жителів і гостей міста не було. Однак, він також закликав сховатися під меблями, в дверному отворі або біля внутрішньої стіни, якщо раптом відбудуться нові підземні поштовхи.

За словами експертів, це був один із найпотужніших землетрусів за останні 100 років.

"Це один із найсильніших землетрусів на східному узбережжі за останнє століття", – сказала вона.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні зафіксували відчутний землетрус.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ