На вас чекають радикальні зміни у коханні та шлюбі: які знаки Зодіаку здивує 2024 рік

Зараз світ відчуває вплив кармічних вузлів на осі Овен-Терези, що має ключове значення для сфери стосунків та кохання

Цей період характеризується значним зростанням кількості розлучень та одружень, а також переосмисленням самої сутності кохання. Про це повідомляє "Дивогляд".

На які зміни чекати деяким знакам Зодіаку в 2024 році?

  • Овен:

Під впливом Вузла Майбутнього, що проходить через ваш знак, ви стоїте перед можливістю значного прогресу. Вузол минулого змусить вас ретельно оцінити свої відносини, як опору та джерело сили.

Ваші стосунки пройдуть через випробування, особливо у періоди з 25 березня по 8 квітня та з 18 вересня по 17 жовтня, коли вони можуть або закінчитися, або отримати офіційне визнання у вигляді шлюбу.

  • Терези:

Рік принесе глибокий аналіз ваших стосунків, що суттєво вплине на особистісний розвиток та самооцінку. Перебуваючи під впливом Вузла минулого, очікуйте на глобальні зміни, ініційовані партнером.

Важливими будуть дні Повні у Терезах 23 березня та в Овні 17 жовтня, коли можливі розставання або значущі рішення.

  • Близнюки:

Юпітер, символ щастя, увійде у ваш знак, обіцяючи появу значущої другої половинки, можливо, несподівано. Ця особа може бути старшою, з іншої країни або мати професію, пов'язану з юриспруденцією, освітою, дипломатією або культурою.

Для заміжніх або одружених Близнюків вересень стане періодом випробувань через затемнення, що можуть спричинити розлучення, але з фінансовою вигодою за підтримки Юпітера.

  • Діва

Космос продовжує вашу трансформацію, навчаючи ставити власні потреби на перше місце. Так, з 25 березня до 8 квітня ви стикнетеся з необхідністю переосмислити своє ставлення до себе та до вибору партнерів під впливом затемнення, що відбудеться у рамках особистої кризи та самопізнання.

Успішна робота над собою гарантована, оскільки з 17 по 20 квітня Венера, символізуючи любов, увійде в зону вашого майбутнього, обіцяючи початок яскравого романтичного періоду. Ця нова людина у вашому житті може з'явитися несподівано, і до літа ви вже будете готові поділитися вашими почуттями зі світом.

Юпітер, що впливає на сімейні відносини та шлюб, досягне кульмінації у вашій карті 26 травня, а в серпні, 14 та 15 числа, вступить у з'єднання з Марсом, що спонукатиме вашого партнера до важливих дій для зміцнення вашого союзу. 18 вересня, коли Місяць буде повним у знаку Риб, що відповідає за партнерські відносини, можливе знакове рішення про шлюб. Також, цей рік сприятливий для народження дитини.

  • Риби

У 2024 році на вас чекають значні зміни у стосунках з партнером, оскільки затемнення 18 вересня відбудеться у вашому знаку, що призведе до переосмислення вашого бачення партнерства. Ви відчуєте внутрішнє просвітлення, яке допоможе зрозуміти, які саме відносини вам необхідні.

Значуща подія відбудеться, коли Меркурій, символізуючи вашого партнера, з'єднається з Вузлом майбутнього у березні та знову у квітні-травні, пророкуючи зустріч з важливою особою. Можливо, спочатку ви захочете приховати цей роман або він розпочнеться з листування.

Але до початку вересня ви відчуєте бажання розпочати новий етап у стосунках. Для тих, хто вже у шлюбі, осінь стане часом перевірки міцності союзу, адже Сатурн, що прямує за вашим знаком, спонукатиме до більш раціонального погляду на відносини. Так, ви можете вирішити розлучитися, особливо ближче до кінця вересня.

  • Стрілець

Юпітер, який відіграє ключову роль у вашому секторі шлюбу, обіцяє значні зміни у ваших відносинах. Для тих, хто одружений, зустріч з людиною, яка здасться ідеальним партнером, може спонукати до розірвання існуючих зв'язків.

Самотні Стрільці, починаючи з кінця травня, мають шанс зустріти свою долю протягом наступних 1,5 років. Зверніть увагу на романтичні миті у березні та квітні-травні, адже вони можуть вказувати на появу значущого партнера.

З вересня починається період затемнень, що вплине на сфери кар'єри та сімейного життя, можливо, приведе до кардинальних змін. Вузол минулого зосередиться у сфері вашого соціального статусу, що може вказувати на зміни у кар'єрі або розлучення. Рішення про спільне майбутнє з новим партнером може бути прийняте у вересні, коли Місяць буде повним у Рибах.

Раніше "Дивогляд" розповідав, на які знаки Зодіаку чекають зміни у березні 2024 року.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше