Третя світова війна та зміна Папи Римського: п'ять важливих пророцтв Нострадамуса на 2024 рік

Мішель Нострадамус важається однією з найзагадковіших персон, яка передбачила події на багато років уперед

1 березня 1555 року вийшла відома книга передбачень Нострадамуса, до якої впродовж майже 4,5 століть звертаються історики, криптографи та різні науковці.

Книга містить у собі цікаві зашифровані послання, частину з яких ще й досі не можуть розшифрувати експерти. Серед безлічі пророцтв Нострадамуса багато вже збулося. Ставитися до пророцтв Нострадамуса варто з обережністю, оскільки інколи вони збуваються, але не обов'язково у тому трактуванні, що надав пророк.

"Дивогляд" ділиться з вами передбаченнями Нострадамуса на 2024 рік.

Третя світова війна

Експерти, що займаються трактуванням катрен, запевняли, що Нострадамус безпосередньо говорив і про початок третьої світової війни. Цілком імовірно, що бойові дії в Україні можуть стати початком великого збройного конфлікту, в якому візьме участь майже вся планета.

Землетрус

Історики зазначили, що за пророцтвами Нострадамуса у 2024 році у Каліфорнії відбудеться масштабний і смертельний землетрус, який забере тисячі життів. До речі, подібні пророцтва можна було почути й від інших віщунів, що ще більше підтверджує видіння Нострадамуса.

Зміна Папи Римського

Відповідно до передбачень Нострадамуса, зміни у 2024 році чекають і на Папу Римського. За його прогнозом, після того, як правління перейде до рук іншого Папи – чекати біди і небезпеки.

Глобальне потепління

Кажучи про клімат на планеті Земля, Нострадамус зазначив зміну полюсів, що потягне за собою порушення екосистеми, а також вимирання багатьох видів тварин. Цілком імовірно, що за кілька років ситуація погіршиться до рівня, коли почнуть зникати міста і навіть цілі країни.

Штучні органи

Мішель Нострадамус був упевнений, що медицина 21-го століття буде настільки розвинена, що для збереження і порятунку життя людей будуть використовувати штучні органи, які пересаджуватимуть у живі організми.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці NASA пророкують світу серйозні катаклізми.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше