TikTok

У TikTok з'явиться функція автоматичного прокручування контенту

Shutterstock

Деякі користувачі вже помітили цю функцію у своїх облікових записах

Популярна платформа TikTok, яку використовують для створення та перегляду коротких відео, запускає функцію AutoScroll, передає "Дивогляд" із посиланням на Gizmodo.

Соцмережа планує активувати функцію автоматичного прокручування контенту. Таким чином, щойно одне відео завершиться, TikTok самостійно перемикає наступне. 

Розробники зазначають, що функція автопрокрутки призначена для вирішення питань втомлюваності користувачів та підвищення зручності використання платформи. 

І хоча у TikTok офіційно не оголосили про запровадження функції, деякі власники облікових записів відмітили її наявність у налаштуваннях. Коли функцію запровадять на всій платформі – наразі невідомо.

  • Як перевірити функцію?

Щоб перевірити, чи можете ви скористатися функцією автопрокрутки – утримуйте відео в рубриці "Для тебе" або "Слідкування". Якщо функція вже доступна вам, то відповідна кнопка з'явиться серед інших, таких як "Поскаржитися", "Нецікаво", "Зберегти відео" та інші. Для активації або вимкнення автоматичного прокручування необхідно натиснути на цю кнопку.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в одній з країн світу заборонили TikTok і Telegram.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ