"Нова пошта" відкрила третє відділення у Чехії – фото

klumba.com

Абоненти можуть відправляти документи і посилки вагою до 30 кг

Український поштовий оператор "Нова пошта" відкрив відділення у місті Брно, Чехія, передає "Дивогляд". 

Відділення Nova Post розташовано за адресою Trnitá 491/5, 602 00. Абоненти можуть відправляти в Україну або отримувати у Чехії документи і об'ємні посилки вагою до 30 кг. Термін діставки посилки становить 5 днів.

"Нова пошта" у місті Брно (Чехія)
"Нова пошта" у місті Брно (Чехія)
Фото: Nova Post

Український оператор "Нова пошта" має плани відкрити поштові відділення ще у чотирьох містах Чехії – Остраві, Пльзені, Лібереці й Чеському Будейовіце. Про це заявив виконавчий директор "Нової пошти" у Чехії і Словаччині Володимир Стеренчук.

Відділення "Нової пошти" у Брно стало третім за рахунком у Чехії. У червні 2023 року оператор відкрив одразу два відділення в Празі (поштове і вантажне). Також країною працює кур'єрська доставка й адресний забір вантажів до 1 тис кг.

Поступово український поштовий оператор відкриватиме відділення Nova Post у різних країнах Європи. Наразі відомо, що у Польщі працюють 19 відділень Nova Post: у Варшаві, Кракові, Любліні, Гданську та ВроцлавіПознані й Жешуві, Лодзі й Катовіце. Одне вантажне відділення вже працює у Вільнюсі (Литва). 

Поштовий оператор категорично забороняє відправляти алкогольні та тютюнові вироби, ліки та біодобавки, парфуми, продукти харчування з особливими умовами зберігання, гроші, товари військового призначення та насіння. Особливо заборонено пересилати державні символи СРСР та республік СРСР, російської федерації, символи так званих "донецька народна республіка" та "луганська народна республіка", в тому числі герб, прапор, будь-які твори, публікації, поліграфічна продукція з їх зображенням, значки, знаки, в тому числі нагрудні знаки та знаки розпізнавання вищевказаних держав та утворень.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ