Опалювальний сезон

У Києві триває підготовка до опалювального сезону – у КМДА розповіли про відновлювальні роботи

Shutterstock

"На фінальній стадії зараз підготовка до зими"

У Києві триває підготовка до опалювального сезону, яка вже проходить фінальну стадію. З відповідною заявою виступив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, передає "Дивогляд".

Петро Пантелєєв зазначив, що минулої зими близько 60% потужностей було втрачено через регулярні ракетні обстріли критичної інфраструктури. Сьогодні тривають відновлювальні роботи на великих енергетичних об'єктах Києва в рамках підготовки до цьогорічного опалювального сезону.

"На фінальній стадії зараз підготовка до зими. Завершилися гідравлічні випробування. Були тисячі пошкоджень... Зараз виконуються роботи безпосередньо з підготовки до наповнення теплоносієм цих мереж", – сказав Пантелєєв.

Уже були проведені профілактичні роботи, під час яких був розроблений механізм, який передбачає, що за відсутності електроенергії працюватимуть котельні. Так, із 157 котелень близько 100 обладнані генераторами.

"Ми маємо запас мобільних котелень, які можуть оперативно підтримувати тепло у важливих будівлях. Кожна будівля, звичайно, важлива, але є лікарні, пологові будинки, які просто не можуть зимою залишитися на годину без тепла. Тому така робота також проведена", – додав Пантелєєв.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, скільки триватиме навчальний рік у школах Києва і коли будуть канікули.

Дивіться також відео 5 каналу: Федір Веніславський про мобілізацію до війська: чого чекати вже восени?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ