Валентина Арутюнова

Українка Валентина Арутюнова стала чемпіонкою світу з боротьби

соцмережі

"Кілька змагань щомісяця, щоденні тренування"

Українська спортсменка Валентина Арутюнова стала чемпіонкою світу з боротьби, передає "Дивогляд" із посиланням на FAVBET Foundation.

19-річна українка здобула першість у Чемпіонаті світу з греплінгу, який проходив у Варшаві 21-24 серпня. Українська спортсменка була визнана найсильнішою спортсменкою у групі U20 з греплінг-гі (змагання у кімоно) у ваговій категорії до 74 кг.

Валентина є однією з найбільш титулованих українських борчинь. Вона неодноразово здобувала щолото на Чемпіонатах світу з греплінгу, панкратіону й бойового самбо. Також українка була чемпіонкою світу з панкратіону й боротьби самбо серед юніорів і посіла друге місце на світовому чемпіонаті з боротьби самбо серед в дорослих.

"Валентина – неймовірно талановита й віддана своїй справі дівчина. Кілька змагань щомісяця, щоденні тренування. Це дуже важкий графік, але вона продовжує йти до своєї мети. Щасливі, що завдяки нашій підтримці зростає ще одна зірка українського спорту", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українка виграла на ЧС-2023 із санного спорту.

Дивіться також відео 5 каналу: Ці імена має ЗНАТИ КОЖЕН УКРАЇНЕЦЬ: громадяни Польщі, які стоять пліч-о-пліч з українцями

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.