Nova Post у Вільнюсі

У Литві клієнти Nova Post можуть скористатися послугою кур'єра у будь-якому місті

Nova Post

Вартість послуги становить додаткових 3,5 євро до вартості доставки

У Литві клієнти українського поштового оператора "Нова пошта" можуть скористатися послугою кур'єра, передає "Дивогляд" із посиланням на сайт Nova Post.

Клієнти можуть викликати кур'єра за вказаною адресою і надіслати документи та посилки, вагою до 30 кг в Україну. У повідомленні компанії йдеться про те, що кур'єра можна викликати на адресу у будь-якому місті Литви, навіть якщо там ще немає відділень поштового оператора.

Для виклику кур'єра треба заповнити заяву на офіційному сайті компанії, у мобільному додатку або бізнес-кабінеті. Клієнт повинен вказати вміст відправлення й оголошену або ринкову вартість кожної речі.

Вартість послуги становить додаткових 3,5 євро до вартості доставки. Разом із цим, кожен, хто оформить замовлення кур'єра за адресою, отримає знижку -30% на доставку посилки в Україну у відділення, поштомат або на адресу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що "Нова пошта" відкрила вже друге відділення у Литві, яке розташоване у місті Каунас. Перше відділення Nova Post у Литві було відкрито у березні 2023 року у Вільнюсі.

Дивіться також відео 5 каналу: СКАНДАЛ! Мешканці одного з будинків НЕ МОЖУТЬ ПОДІЛИТИ УКРИТТЯ в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ