Nova Post у Вільнюсі

"Нова пошта" відкриває друге відділення у Литві

Nova Post

Абоненти можуть відправити посилки до 1 тис кг

Український поштовий оператор "Нова пошта" відкрив друге відділення Nova Post у Литві, передає "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу компанії.

Нове відділення розташоване у місті Каунас за адресою Studentų g. 16. Воно працює на відправку та доставку в Україну і Литву.

 

Абоненти можуть відправити посилки до 1 тис кг. До них можуть увійти:

  • документи до 2 кг;
  • невеликі посилки до 30 кг;
  • вантажні посилки.

На доставку діють наступні тарифи:

  • документи – 250 грн;
  • мала посилка до 5 кг – 300 грн;
  • середня до 10 кг – 450 грн;
  • велика посилка до 30 кг – 600 грн.

Додатковий 1 кг вантажу, який перевищує 30 кг, коштує 25 грн. Доставка здійснюється впродовж 5 робочих днів. За адресну доставку додатково треба буде сплатити 100 грн.

"Це вже друге відділення Nova Post у Литві. Тепер, окрім кур'єрської доставки, українці з Каунаса та навколишніх містечок отримали можливість легко відправляти речі додому та швидко отримувати посилки з України через відділення", – йдеться в повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що перше відділення Nova Post у Литві було відкрито у березні 2023 року у Вільнюсі. Раніше вантажне відділення Nova Post було відкрито у Варшаві, де також приймаються відправлення вагою до 1 тис кг. Загалом у Польщі працює вже 18 відділень Nova Post, а саме у Кракові, Любліні, Гданську, Вроцлаві, Познані, Жешуві й Лодзі.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗАБИВ ДО СМЕРТІ слідчий-однокласник, а фото скинув матері: Азовець про НАЙЖОРСТОКІШИХ КАТІВ У ПОЛОНІ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.
ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ