"Нова пошта" зменшує вартість доставки посилок у Польщу в 2,5 рази

klumba.com

У вартість включена послуга доставки за адресою

Український поштовий оператор "Нова пошта" у 2,5 рази знижує вартість доставки посилок з Україну в Польщу, повідомляє "Дивогляд". 

Відтепер, відповідно до нових тарифів, за посилку вагою до 2 кг треба буде заплатити 250 грн (замість 600 грн), до 10 кг – 325 грн (замість 900 грн), до 30 кг – 300 грн (замість 1,5 тис грн).

Також у вартість включена послуга доставки посилки за адресою кур'єром. Ви також можете відправити посилку до поштомата в Польщі. 

"Відправити можна виключно вживані особисті речі, без цінників і бірок вагою до 30 кг: одяг, спортивні товари, дрібну техніку тощо", – йдеться у повідомленні компанії.

Для того, щоб відправити посилку в Польщу вам необхідно:

  • принести відкриту посилку в будь-яке відділення "Нової пошти";
  • назвати країну й тип доставки (у поштомат або кур’єром);
  • назвати дані отримувача в Польщі: прізвище, ім'я, по-батькові, польський номер телефону отримувача і його електронну пошту;
  • якщо доставка в поштомат: вказати номер поштомата, у який має бути доставлена посилка;
  • якщо доставка кур'єром: вказати повну адресу проживання отримувача (індекс, назву міста, назву вулиці й номер будинку + номер квартири для багатоквартирних будинків).

Врахуйте, що сплачувати відправлення треба одразу. Посилку доправлять отримувачу впродовжу 5 робочих днів.

"До поштомату в Польщі можна відправляти посилки до 25 кг і максимальним розміром 41x38x64 сантиметри. Якщо вага відправлення від 26 до 30 кг або розмір посилки більший, ніж комірка поштомата, то доставка буде здійснюватися на адресу отримувача", – відмітили у повідомленні "Нової пошти".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що передача посилок між Польщею та Україною буде швидшою і дешевшою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ