Водійське посвідчення

Практичний іспит на отримання водійського посвідчення можна складати необмежену кількість разів – МВС

sai.gov.ua

Також було оновлено екзаменаційний лист практичного іспиту

У Міністерстві внутрішніх справ зняли обмеження щодо кількості спроб складання практичних іспитів для отримання водійського посвідчення, передає "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу сервісного центру МВС.

Майбутній водій має право на необмежену кількість спроб для складання теоретичного іспиту з отримання водійського посвідчення впродовж року з моменту завершення навчання в автошколі.

Також, упродовж двох років з дня видачі свідоцтва про закінчення практичної підготовки кандидати отримують необмежену кількість спроб для складання практичного іспиту. Водночас, інтервал між складанням теоретичного або практичного іспитів не повинен перевищувати десять календарних днів.

Також було оновлено екзаменаційний лист практичного іспиту, в якому визначені типові помилки та критерії оцінювання здібностей претендента на отримання водійського посвідчення.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні електронне посвідчення водія у "Дії" може повністю замінити пластикове.

Дивіться також відео 5 каналу: Новий навчальний рік! Як університети, школи і садочки готуються зустрічати дітей в умовах війни?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ