Ліонель Мессі

"Час насолоджуватися": Мессі розповів про завершення кар'єри у національній збірній Аргентини

leomessi / Instagram

"Це станеться в момент, коли має статися"

Зірковий футболіст Ліонель Мессі розповів про завершення кар'єри у національній збірній Аргентини, передає "Дивогляд" із посиланням на Goal.

Спортсмен і капітан збірної Аргентини з футболу заявив, що, на його думку, він вже досяг усього, про що мріях і чого бажав. Враховуючи це і свій вік, він заявив, що подумає над завершенням спортивної кар'єри у національній збірній.

"Якщо чесно, я не знаю, коли завершу в збірній. Думаю, це станеться в момент, коли має статися. Останнім часом я досяг всього, тому тепер залишається тільки насолоджуватися. Бог підкаже, коли настане правильний момент, щоб піти. Упевнений, це станеться скоро. Це логічно, враховуючи мій вік".

"Але я не знаю точно, коли настане відповідний момент. Я рухаюся з кожним днем, насолоджуюся всім тим прекрасним, що мене оточує. Нам у збірній довелося пройти через важкі часи, але тепер вдалося виграти чемпіонат світу і Кубок Америки. Час насолоджуватися", – розповів Мессі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Мессі знявся у серіалі.

Дивіться також відео 5 каналу: Миллион за танк Леопард вылез боком Лепсу и Ко. ДеЛепсизация стран Центральной Азии.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ