Дніпро

У Київському водосховищі зафіксували мор риби – відео

Shutterstock

"Трупи риби концентрувались біля ділянок плеса"

У Київському водосховищі помітили серйозний мор риби. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Київського рибоохоронного патруля.

28 червня 2023 року в ході обстеження ділянки на Київському водосховищі (Чернігівська область) працівниками Київського рибоохоронного патруля були виявлені трупи різних видів риб з ознаками розкладання. Таке саме явище зафіксували у р. Дніпро у Вишгородському районі Київської області. Фахівці взяли зразки води на експертизу і виміряли вміст розчиненого кисню у водоймищі.

"Трупи риби концентрувались, в основному, біля ділянок плеса, зарослих водяним горіхом та у зарослях вищої водяної рослинності у прибережній зоні", – йдеться у повідомленні Київського рибоохоронного патруля.

Експерти підготували і надіслали листи до Іхтіологічної лабораторії, Державної екологічної інспекції Столичного округу Держпродспоживслужби, щоб встановити можливі причини загибелі водних біоресурсів. 

 
У Київському рибоохоронному патрулі закликають – у разі виявлення фактів заморних явищ повідомляти про це за номером "гарячої лінії": (099) 341-73-18.
 
 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві в озері виловили рибу-гіганта.

Дивіться також відео 5 каналу: Тіла 4 людей вже дістали з-під завалів. Наслідки ракетного удару по Львову

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ