Світанок у Карпатах

В Україні перейменували популярний курорт

Василь Молдавчук / Facebook

Під процедуру дерусифікації потрапили ще кілька населених пунктів України

В Україні перейменували популярний курорт і ще кілька населених пунктів у різних регіонах, передає "Дивогляд".

Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №8362, який передбачає перейменування селища міського типу Славське Стрийського району Львівської області. Тепер населений пункт має назву Славсько. Ініціативу перейменування, з метою повернення населеному пункту його історичної назви, висунула Славська селищна рада. За це рішення проголосував 251 народний депутат.

Постановою №9053 було перейменовано село Московське Шосткинського району Сумської області. За зміну назви населеного пункту на Київське проголосували 248 нардепів. У пояснювальній записці до проекту постанови зазначили, що перейменування відбулося за ініціативи місцевих жителів з метою "дерусифікації назви населеного пункту".

Також рішенням Верховної Ради було перейменовано селище Ленінка Гайсинського району Вінницької області. Відповідно до проекту постанови №6109 населений пункт отримав назву Привітне. За це рішення проголосували 247 депутатів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Харкові перейменували парк Горького і ще кілька топонімів.

Дивіться також відео 5 каналу: ВОНИ ПРОБИЛИ ЧЕРГОВЕ ДНО! Лобода, Каменських, Брєжнєва

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ