"Укрзалізниця"

"Укрзалізниця" запускає до ЄС потяг нового типу

Укрзалізниця

"Це буде дуже інноваційна для України розробка перевезень"

"Укрзалізниця" запускає новий тип потягів до країн Європейського Союзу. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Rail Insider.

Вже до наступного місяця залізничний перевізник має намір запустити тестовий контрейлерний потяг до країн-ЄС. Директор з комерційної роботи та логістики "Укрзалізниці" Тимофій Мураховський заявив, що контрейлерні перевезення сприятимуть скороченню логістичних фінансових витрат, а також вирішить проблему дефіциту водіїв.

"Ми здійснили тестовий прогін платформи, на якій стояв не тягач і напівпричіп, а саме напівпричіп. Це випробування дуже успішно пройшло. Ми маємо можливість сформувати парк близько 100 платформ. Це буде дуже інноваційна для України розробка перевезень. Плануємо цього місяця здійснити першу тестове перевезення за кордон. Дуже сподіваємося, що наступного місяця ми запустимо перший тестовий поїзд із контрейлерами", – заявив Мураховський.

Контрейлерні перевезення пройшли успішну перевірку у внутрішньодержавному сполученні. Зараз "проводяться результативні перемовини з партнерами в Польщі" щодо можливості здійснення контрейлерних перевезень компанією Clip.

"Це дозволяє оптимізувати автомобільний рух для наших вантажовідправників та вантажоотримувачів, тому що дуже мала кількість тягачів може обслуговувати велику кількість напівпричепів. Це дозволяє, по-перше, вирішити проблему черг на кордонах, а, по-друге, оптимізувати штат, тому що ми всі знаємо проблему з наймом водіїв. А це вирішує проблему кардинально", – наголосив Тимофій Мураховський.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що "Укрзалізниця" запускає новий комфортабельний потяг.

Дивіться також відео 5 каналу: "Сірі" схеми тютюнового ринку руйнують економіку України

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ