Мумі-тролі

Обмежаться Чебурашкою: росіянам заборонили використовувати образи Мумі-тролів

Фото із відкритих джерел

"У зв'язку з тим, що відбувається у світі"

Спадкоємці письменниці та художниці Туве Янссон, які керують компанією Moomin Characters, заборонили видачу нових ліцензій на використання образів Мумі-тролів на росії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російське видання VPost.

За словами представника компанії, це обумовлено введенням санкцій і позицією Moomin Characters. Після відкликання ліцензії в одному з московських ТРЦ екстрено скасували дитяче свято "Весняний фестиваль Мумі-тролів".

Працівник агентства Brand4rent, яке представляло інтереси Moomin Characters на росії, розповів про тимчасове призупинення нових ліцензій "у зв'язку з тим, що відбувається у світі". Замість цього вони пропонують оформити ліцензію на Чебурашку, яку називають "дуже популярним варіантом".

Слід зазначити, що Мумі-тролі є брендом, який заснували на казках та коміксах фінської письменниці та художниці Туве Янссон про казкових істот. Туве та її брат Ларс у 1958 році створили Moomin Characters, якою наразі керують їхні родичі.

Туве Янссон з фігурками мумі-тролів
Туве Янссон з фігурками мумі-тролів
Фото: Фото з відкритих джерел

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії чоловік у рясі та з іконою у руках вдарив літню жінку ногою.

Дивіться також відео 5 каналу: ЕКСГУМАЦІЯ давніх військових поховань на МАРСОВОМУ ПОЛІ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ