Києво-Печерська лавра

Києву надали почесне звання найкращого міста світу 2023 року

5 канал

Маяк мужності та стійкості

Українській столиці – Києву присудили почесне звання найкращого міста 2023 року, а також назвали маяком мужності та стійкості, передає "Дивогляд" із посиланням на World's Best Cities.

Агенція Resonance оприлюднила рейтинг "ТОП 100 найкращих міст світу 2023 року для життя, роботи, інвестицій та подорожей".

Лідируюче місце у списку віддали Лондону, а після столиці Великої Британії розташувалися Нью-Йорк, Париж та інші.

 
Кажучи про Київ, в агенції заявили, що українська столиця є маяком мужності та стійкості, який хоробро відстоює свою свободу.
"Київ є великим діловим центром України. Житловий фонд міста представлений багатоквартирними будинками та сучасними житловими комплексами. Транспортна інфраструктура – це розвинена система метро та автобуси, тролейбуси і трамваї. Місто багате на визначні місця та пам’ятки", – йдеться у повідомленні.

Експерти назвали символом української столиці Києво-Печерську лавру, а головним здобутком визнали дух, який не під силу зламати російським окупантам.

"Мужній український народ перетворив російський план "Київ за три дні" на довготривалу та зовсім не переможну війну для росії", – сказали в агенції.

На цю радісну звістку відреагував постпред України Сергій Кислиця: 

"Київ визнано найкращим містом світу 2023 року. Я так зворушений. Далі йде Лондон (люблю це місто та сповнений заздрості), Париж та Нью-Йорк", – написав він.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що "Укрзалізниця" запускає додаткові рейси на Різдво.

Дивіться також відео 5 каналу: ВОРОГ ГОТУЄ НАСТУП | Марафон "НЕЗЛАМНА КРАЇНА" – 03.01.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ