Банківська картка

Що українці найчастіше купували перед початком зими 2022

Shutterstock

Тривалий час мешканців України попереджали, що зима буде суворою і важкою

У зв'язку з цим багато хто почав готуватися до неї ще в теплу пору року. Особливий ажіотаж можна було спостерігати у жовтні-листопаді, перед початком холодів.

Багато хто придбав собі генератори, пальне, свічки та портативні зарядні пристрої. Які товари найбільше цікавили українців упродовж листопада, розповідає "Дивогляд".

В останній місяць осені жителі нашої держави активно шукали одяг зі світловідбивачами, попит на який зріс у 20 разів, порівняно з минулим роком. Це обумовлено постійними відключеннями електроенергії в більшості регіонів України.

Також українців цікавили флікери й катафоти. А на них попит зріс у 245 разів, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За даними порталу OLX, на початку листопада українці зверталися до оголошень про продаж флікерів (понад 7,5 тисячі разів) та світловідбивних жилетів (майже 2 тисячі разів).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що The Economist проілюстрував життя українки під час блекауту.

Дивіться також відео 5 каналу: росіяни тепер ніде не можуть почувати себе в безпеці – Вадим Васильчук.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ