Валентин Сильвестров

На Takflix випустили фільм про українського композитора Валентина Сільвестрова – відео

Takflix

Музиканта двічі номінували на кінопремію "Ґреммі"

Онлайн-кінотеатр Takflix випустив документальний фільм про українського композитора Валентина Сільвестрова, якого двічі номінували на кінопремію "Ґреммі", передає "Дивогляд".

Сюжет фільму охоплює одразу кілька періодів життя і творчості Сильвестрова: діяльність під час радянського режиму, захоплення Сильвестрова постмодернізмом і бажання відрефлексувати історичні події останнього десятиліття.

Режисером стрічки "В. Сильвестров" виступив Сергій Буковський. Його байопік побачив світ у 2020 році. Відтепер його можна переглянути ще й на Takflix.

Вартість перегляду становить 95 грн, 50% з яких передадуть власникам прав фільму, а по 10% з кожного квитка переведуть на рахунок фонду "Повернись живим".

Фільм доступний мовою оригіналу, а при бажанні можна увімкнути англійські субтитри. 

"Через повномасштабне вторгнення росії 84-річний Сильвестров з власного досвіду знає, як це – бути біженцем, а його твори виконують у філармоніях по всьому світу на знак підтримки України", – йдеться в описі до фільму.

Валентин Сильвестров – видатний представник сучасної композиторської школи. Він став лауреатом Шевченківської премії і двічі був номінований на "Греммі".

Фільм Буковського отримав премію української кіноакадемії "Золота Дзиґа" у 2021 році за найкращий звук. Стрічка також була представлена на Національну премію кінокритиків-2020 в категоріях "Найкращий документальний фільм" і "Найкращий режисер".

"В. Сильвестров" входить до списку 100 найкращих фільмів в історії українського кіно від Національного центру Олександра Довженка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Takflix вийшов україно-ісландський фільм про війну в Україні і усиновлення дітей з Донеччини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ