Київ

Київ увійшов до Глобальної мережі міст ЮНЕСКО, що навчаються

Shutterstock

"Ми зробили багато для того, щоб наше місто заслужило цей статус"

ЮНЕСКО вніс Київ до Глобальної мережі міст ЮНЕСКО, що навчаються (UNESCO Global Network of Learning Cities), повідомляється "Дивогляд".

Відповідне рішення організація прийняла у вересні 2022 року. Варто відмітити, що у такий спосіб Київ визнали інтелектуальним європейським центром.

"Ми зробили багато для того, щоб наше місто заслужило цей статус. Зокрема, у 2019 році ініціювали створення Освітнього Хабу міста Києва задля реалізації концепції навчання впродовж життя на рівні всього міста. Впродовж трьох років через Освітній Хаб пройшли навчання понад 20 000 киян офлайн та біля півмільйона – дистанційно. І тепер результат цієї трирічної роботи гідно оцінили в ЮНЕСКО", – сказав мер Києва Віталій Кличко.

Глобальна мережа міст, що навчаються ЮНЕСКО – це міжнародна мережа, яка орієнтована на політику, що надає натхнення, ноу-хау та передову практику. Міста, що навчаються, на всіх етапах розвитку можуть отримати значну користь від обміну ідеями з іншими містами. Метою створення мережі є розвиток навчання впродовж життя у світі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що історичний центр Одеси може увійти до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ