samsung apple iPhone galaxy

Samsung "підколов" Apple за відсутність інновацій нових девайсів – відео

Shutterstock

Samsung часто дозволяє собі такого типу висловлювання у бік конкурента

Популярна компанія Samsung поглузувала з Apple через відсутність інновацій у нових смартфонах, повідомляє "Дивогляд". 

Розробник Samsung випустив новий рекламний ролик, який адресував компанії Apple. У відео Samsung перерахував переваги своїх смартфонів, порівнявши їх зі славнозвісними iPhone. 

Так, серед плюсів лінійки смартфонів Galaxy компанія назвала високу роздільну здатність камери, технологію астрофотографії, а також стильний привабливий дизайн. 

"Пристебніться перед новітньою презентацією Apple, оскільки ви вступаєте в світ, де всі будуть повертатися, але не в вашу сторону, де камера з найвищою роздільною здатністю буде в кишені когось іншого, а епічний знімок Місяця, який збере всі лайки, не буде вашим. Тому що ці інновації нескоро з'являться в iPhone, але вони вже тут, в Galaxy", – йдеться в ролику.

Варто відмітити, що Samsung нерідко дозволяє собі такого типу висловлювання у бік найсерйознішого конкурента – компанії Apple. Найчастіше такі рекламні ролики оприлюднюються напередодні презентації нових девайсів Apple. 

Найбільш запам'яталася кампанія 2017 року, коли Samsung поглумилися над популярним на той час iPhone X, і таким чином прорекламувала свою розробку Galaxy S9.

А ось у 2021-му, коли Apple випустив у продаж серветки Apple за $19, Samsung роздавав такий аксесуар власникам смартфонів Galaxy абсолютно безкоштовно. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у мережі показали iPhone 14 у фіолетовому кольорі.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ