Україна

У 14 країнах світу з'явилися вулиці і площі на честь України

shutterstock.com

У декількох країнах українські назви отримали вулиці і площі, де розташовані дипломатичні установи росії

З кінця лютого місяця у світі спостерігається посилена увага до нашої держави. На знак солідарності у 14 країнах світу вулиці та площі перейменували на честь України, повідомили у Міністерстві закордонних справ України, передає "Дивогляд". 

В рамках компанії Ukraine Street, яку проводить МЗС спільно з комунікаційною агенцією Be–it Agency, близько 20 вулиць і площ у різних країнах світу були перейменовані на честь України. Зокрема, українські назви з'явилися у Литві, Польщі, Чехії, Латвії, Албанії, Норвегії, Канаді, Угорщині, Естонії, Швеції, Франції, Ісландії, Люксембурзі та США.

Також у Люксембурзі, до свята Дня Незалежності України з'явився "Київський бульвар". В Нью-Йорку Брайтон-Біч-Авеню та Кон-Айленд-Авеню перейменували на "Український шлях".

У Чехії, Литві, Латвії, Албанії, Норвегії та Канаді українські назви отримали вулиці та площі, де розташовані дипломатичні установи росії. Так, наприклад, в Канаді перейменували вулицю, що напроти посольства рф, а у Вільнюсі посольство рф "переїхало" на вулицю Героїв України.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ