Роберт Дауні-молодший

"Ви на боці Таноса?": Роберт Дауні-молодший одягнув шкарпетки з написом "росія" – фото

Shutterstock

Можна було б сказати, що актор не знав про те, що написано на його шкарпетках, однак, це малоймовірно

Популярний голівудський актор Роберт Дауні-молодший втрапив у скандал, коли надягнув високі шкарпетки з написом "росія", повідомляє "Дивогляд". 

Знаменитого актора помітили під час прогулянки на відпочинку. На ньому були одягнені сіра сорочка і шорти в клітинку, кепка, окуляри, кросівки і шкарпетки, які й привернули увагу публіки.

Цей елемент одягу був створений у співпраці з російський дизайнером Гошею Рубчинським. З одного боку на шкарпетках зображено логотип фірми Adidas, а з іншої великими буквами написано "РОССИЯ". 

Користувачі мережі припустили, що у такий спосіб знаменитість і кумир багатьох підтримав росію, а отже, і всі її злочини. Сам Роберт Дауні-молодший ніяк не прокоментував це.

Можна було б сказати, що актор не знав про те, що написано на його шкарпетках, однак, це малоймовірно. Від хейту з боку прихильників його не врятував навіть жовтий рюкзак з блакитними вставками: 

  • "Він підтримує Росію? Там напис "Росія" на його шкарпетках";
  • "Ей, що за… Навіщо ви надягнули ці шкарпетки?";
  • "Ви підтримуєте Росію? Що ви про це думаєте? Ви на боці Таносу?";
  • "Добре, що тоді переміг Капітан Америка";
  • "Шкарпетки "Росія"? Серйозно? Ти поганець, Роберте! Не Залізна людина – а людина-лайно, не Шерлок – Shitlock. О, тобі варто повчитися у Камбербетча, як бути справжнім Шерлоком!";
  • "Шкарпетки "росія"... Роберт підтримує фашистську росію? Ганьба".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що голлівудський актор заявив, що треба припинити фінансово допомагати Україні.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ