Прапор Шрі-Ланки

На Шрі-Ланці заарештували Йосипа Сталіна

Shutterstock

"Схоже, що це полювання на відьом"

Новий президент Шрі-Ланки Раніл Вікрамасінгхе, який у липні цього року прийшов до влади, вирішив заарештувати лідерів протесту, серед яких виявився лідер профспілки вчителів Йосип Сталін. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NY Times.

Так, Вікрамасінгхе назвав протестуючих фашистами і наказав їх заарештувати. Силовики здійснили його наказ і розігнали протест.

Серед затриманих згадаємо про лідера профспілки вчителів Йосипа Сталіна та буддистського монаха Маханама Теро, які були в авангарді руху. Перший вважає, що "право на протест – це демократичне право".

"Схоже, що це полювання на відьом. Вони полюють на людей за дрібні порушення, щоб придушити інакомислення, тоді як люди, відповідальні за воєнні злочини, за масову корупцію, за те, що поставили країну на коліна, можуть просто продовжувати справу як завжди", – розповіла активістка та колишній уповноважений з прав людини в Шрі-Ланці Амбіка Саткунанатан.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як у Шрі-Ланці протестувальники увірвалися до резиденції президента.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ