Вінсент ван Гог

У Шотландії виявили невідомий раніше портрет Ван Гога – відео

відкриті джерела

Реставратори мають на меті відновити зображення

Мистецтвознавці помітили невідомий раніше автопортрет популярного художника Ван Гога на знаменитій картині, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на National Galleries of Scotland.

Портрет був прихований під шаром клею і картону на звороті знаменитої картини "Портрет селянки у білому чепці". Мистецтвознавці зізнаються, що знайшли цей витвір мистецтва дуже несподівано, завдяки рентген-знімку полотна, яке готували до виставки імпресіоністів.

Наразі реставратори мають на меті відновити зображення, не порушивши структури і техніки оригіналу. У цей час малюнок виставлять у спеціальному лайтбоксі в Единбурзі.

Згодом стало відомо, що цей автопортрет є частиною серії експериментальних автопортретів Ван Гога. П'ять робіт раніше виставили у Нідерландах, у Музеї Ван Гога.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на популярній картині Модільяні знайшли п'ять різних малюнків, розміщених один поверх другого.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ