Конституція

День Конституції України 2022: коли святкують і чи варто очікувати на вихідний

zik.ua

В умовах війни це свято набуває особливого значення

Щороку 28 червня в Україні відзначають велике державне свято – День Конституції. Це свято символізує незалежність нашої держави, яка має суверенітет, територіальну цілісність, права і гідну позицію у світі.

  • Як утворився День Конституції України?

У ніч з 27 на 28 червня 1996 року 315 депутатів Верховної Ради України працювали над документом у сесійній залі і розглядали питання, які не були врегульовані. На обговорення проблем витратили майже цілу добу, але вже вдень 28 червня ВРУ оголосила про ухвалення Конституції України – найголовнішого державного документа, який визначав права, суверенітет, територіальну цілісність, а також посилював авторитет України на світовому рівні.

  • День Конституції 2022

У 2022-му День Конституції України святкуватимуть вже 26-й рік поспіль, але в умовах війни воно набуває особливого значення і ще більше демонструє незламність нашої держави і нашого народу. 

День Конституції України – державне свято, яке традиційно є вихідним днем. Але, в умовах воєнного стану це правило буде порушено. 28 червня 2022 року не вважатиметься офіційним вихідним днем, а праця оплачуватиметься у звичайному порядку.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві розмінували майже всі парки і сквери.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ