Владислав Сіренко

Український боксер продав чемпіонський пояс, щоб допомогти сиротам, які втратили маму через окупантів

vladsirenkoboxing / Instagram

"Славік, Данил, Тимур, Ніколетта та Олівія – діти, чию історію я дізнався з телевізійного сюжету"

Український боксер надважкої ваги Владислав Сіренко вирішив допомогти українським сиротам за допомогою свого поясу WBC Asia. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram спортсмена.

Аукціон організували Tribuna.com та Prozorro, а новим власником поясу за 70 тис грн стала компанія ROZETKA. Усі отримані кошти відправлять на допомогу 18-річному хлопцеві з Донеччини В'ячеславу Ялову. Мама хлопця померла на його руках через травми, отримані внаслідок вибуху снаряда. Наразі В'ячеслав сам дбає про 4 молодших братиків та сестричок.

"Славік, Данил, Тимур, Ніколетта та Олівія – діти, чию історію я дізнався з телевізійного сюжету. Радий, що моє бажання їм допомогти збіглося з бажанням допомагати сім’ям, що постраждали від війни, компанії Розетка та особисто її засновника Владислава Чечоткіна. Дякую вам. Дякую усім, хто допоміг провести цей аукціон та дізнатись про нього якомога більшій кількості людей", – поділився Сіренко.

Пояс Сіренка
Пояс Сіренка
Фото: vladsirenkoboxing / Instagram

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що боксер Ентоні Джошуа підтримав Україну.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ