Лоти аукціону

Вишиванку президента України продали за $100 тис на благодійному аукціоні – фото

ukrainian.voanews.com

Це був не єдиний лот

Вишиванку президента України Володимира Зеленського, яку він вдягнув на День вишиванки-2022, продали у рамках благодійного аукціону за $100 тис. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Голос Америки".

Захід провели на території Українського Дому, у Вашингтоні, у межах презентації програми United 24 (проєкт, створений для фінансової допомоги Україні).

"За чотири тижні через United 24 було зібрано 50 мільйонів доларів. Найбільша кількість донорів зі Сполучених Штатів. Ми отримували пожертви від 20 до 1000 доларів. І кожен долар важливий", – розповів віце-прем'єр-міністр та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У п'ятницю, 3 червня, під час благодійного аукціону продали вишиванку Зеленського, футболки з автографами українських футболістів Артема Довбика та Андрія Ярмоленка, в яких вони грали проти Шотландії, а також керамічний кухоль у формі півника, аналогічний тому, який вцілів на шафці в обстріляному росіянами житловому будинку в Бородянці.

Лоти аукціону
Лоти аукціону
Фото: ukrainian.voanews.com

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Папа Римський хоче відвідати Україну.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ