Олексій Новіков

Українець, який є найсильнішою людиною Європи, встановив новий рекорд – відео

novikov_strong_wsm / Instagram

Спортсмен підійняв 246 кг

У США на турнірі World's Strongest Man український стронгмен Олексій Новіков став автором нового світового рекорду у вправі зі штангою Флінстоуна. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram.

Йдеться про змагання, де визначали найсильнішу людину світу. Вправа Новікова зі штангою Флінстоуна (спеціальні плити, які нібито зроблені з каменю) стала фінальною подією першого дня турніру.

Учасники World's Strongest Man піднімали штангу, початкова вага якої була 175 кг. Українцю вдалося пройти 8 раундів і в фіналі він зміг підійняти 246 кг, що стало новим світовим рекордом. Наразі Новіков лідирує в загальному заліку.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українка стала чемпіонкою світу з жиму лежачи та встановила новий світовий рекорд.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ