Малюнок

Українська художниця зображає історії, пов'язані з війною – фото

The Village Україна / Facebook

Вражаючий талант

Українська художниця Юлія Тверітіна малює історії своїх друзів під час війни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook The Village Україна.

Так, на першому малюнку вона зобразила Лесю та її родину, які намагалися покинути село Стоянка та попали під обстріл.

Малюнок
Малюнок
Фото: The Village Україна / Facebook

"У Ірпені Андрій, Майя, Ельвіра та Микола ховаються у ванній під час обстрілу. Щойно закінчили дизайнерський ремонт. Правило двох стін не спрацювало. На наступній ілюстрації вони прибирають сміття у своєму будинку та раді, що встигли сховатися у іншому місці"

Малюнок
Малюнок
Фото: The Village Україна / Facebook

Наступна історія про мешканку Києва Марію, яка переховувалася у Демидові. Після проведеного місяця у підвалі її донька захворіла, а тому жінка задля пошуку ліків пройшла 40 кілометрів замінованої дороги.

Малюнок
Малюнок
Фото: The Village Україна / Facebook

Окрім цього, художниця зобразила Ірину, яка намагалася втекти з 8-місячним сином з Ірпеня. Вона намалювала її другу спробу, бо під час першої автівка потрапила під обстріл.

"Маленька Віра вимушена жити в харківському метро, бо немає опалення, води та електрики через постійні обстріли. Вона тижнями не виходила на вулицю. Ще одна родина друзів місяць прожила в метро з новонародженими дітьми та домашніми тваринами: готували на пероні і спали у вагоні"

Малюнок
Малюнок
Фото: The Village Україна / Facebook

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про Харків у дні війни очима Народного художника України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ