Новонароджена дитина

У Чернігові акушерка 46 днів приймала пологи під обстрілами та бомбардуваннями – фото

Shutterstock

Своїх Героїв Україна не забуде ніколи

У Чернігові лікарка-акушерка півтора місяці приймала пологи під обстрілами та бомбардуваннями, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Міністерства охорони здоров’я України.

Упродовж 46 днів лікарка-акушерка на ім'я Віра Целик жила у приміщенні лікарні і допомагала вагітним жінкам народжувати у бомбосховищах.

"Героїня сьогоднішнього допису старша акушерка КНП Пологовий будинок Чернігівської міської ради Віра Целик. Вона змогла потурбуватися про новонароджених в одному з міст, яке пережило пекло", – написали у МОЗ.

Жінка буквально керувала роботою пологового відділення і бомбосховищі. Вона організовувала процес підготовки до пологів, допомагала діткам з'являтися на світ і постійно підтримувала породіль.

За час, поки окупанти нещадно обстрілювали Чернігів, у пологовому будинку народилося 136 малюків. Серед них були дві двійні та три трійні.

Завдяки акушерці велика кількість жінок Чернігова змогли відносно спокійно народити здорових діток. Щоправда, 22 дитини певний час перебували у спеціальних боксах.

"Віра – одне із тисяч облич сміливості українців під час війни, стомлене, але мужнє і непокірне", – додали у МОЗ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Бучі лікарка приймала пологи та рятувала життя.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ