Дмитро Підручний

Дмитро Підручний відповів на претензію Фуркада, якого він послав "нах*й за російським кораблем"

dmytro.pidruchnyi / Instagram

"На цьому наш діалог закінчено"

Українець Дмитро Підручний, чемпіон світу з біатлону, розповів французькому біатлоністу Мартену Фуркаді, чому він його розкритикував і послав "нах*й слідом за російським кораблем". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Передусім зазначимо, що нещодавно Фуркад-старший дав інтерв'ю російським пропагандистам і засудив виключення російських спортсменів зі всіх міжнародних змагань. Француз додав, що цю позицію підтримує його брат Мартен. Це обурило Підручного, який у соцмережі послав "нах*й за російським кораблем" спортсменів.

Після цього 13-разовий чемпіон світу Мартен Фуркад заявив, що це не він давав інтерв'ю, а його брат. У відповідь український спортсмен заявив наступне:

"У перші кілька днів, після того, як російських спортсменів усунули від змагань, ти запостив сторіз: "Моє серце з моїми російськими друзями". Ти ніколи нічого публічно не говорив про українських спортсменів, які не мають можливості брати участь у змаганнях через російське вторгнення. Ти ніколи публічно не засуджував війну, яку росія почала проти України. Думаю, на цьому наш діалог закінчено"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що українця визнали найсильнішою людиною Європи.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ