Лікарняний

Як отримати лікарняний або декретну допомогу у період війни

http://www.m-rda.gov.ua/

Виділені кошти переводитимуть на рахунок, відкритий спеціально для працівника. Також можливе нарахування на особисту банківську картку.

З початком військових дій на території України величезна кількість людей були вимушені покинути свої домівки та евакуюватися в інші міста і навіть за кордон. Разом із цим виникає питання щодо оформлення лікарняного та декретної допомоги. Детальніше про це розповіли у Фонді соціального страхування, повідомляє "Дивогляд". 

За отриманою інформацією стало відомо, що "Працівники, чиї роботодавці не змогли опрацювати їхній лікарняний та подати за ним заяву-розрахунок у зв’язку із бойовими діями за місцем їх розташування, можуть самостійно звернутись до Фонду соціального страхування України для отримання лікарняних і декретних допомог".

Щоб провести операцію такого типу необхідно звернутися до будь-якого відділення ФССУ за місцем вашого перебування або за місцем реєстрації.

Список відділень Фонду, що здійснюють прийом клієнтів у військовий час, та їхні контакти можна знайти за посиланням.

Працівник може претендувати на:

  • допомогу по вагітності або пологах;
  • допомогу з тимчасової втрати працездатності;
  • допомогу на поховання.

Виділені кошти переводитимуть на рахунок, відкритий спеціально для працівника. Також можливе нарахування на особисту банківську картку.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ