Михайло Романчук

Український плавець Романчук здобув медаль у фіналі Чемпіонату світу

Shutterstock

Спортсмен подолав дистанцію у 1,5 тис метрів вільним стилем

Український спортсмен – 25-річний Михайло Романчук здобув медаль з плавання на короткій воді на чемпіонаті світу у Дубаї. Про це повідомляє "Дивогляд".

Михайло Романчук дійшов до фіналу, у якому подолав дистанцію у 1,5 тис метрів вільним стилем за 14:24.76. Конкурентами українця були олімпійські чемпіони Ахмед Хафнауї, Флоріан Веллброк та Грегоріо Пальтріньєрі.

Грегоріо Пальтріньєрі відстав від своїх суперників на половині дистанції. Після подолання 900 м в лідери вибився Флоріан Веллброк та забрав першість на цьому етапі, встановивши новий світовий рекорд – 14:06.88.

Після цього відбулася боротьба за друге місце між Михайлом Романчуком та Ахмедом Хафнауї. І хоча золото або срібло завоювати український спортсмен не зміг, йому вдалося вибороти бронзу.

• Результати фінального запливу (1500 м, вільний стиль):
  1. Флоріан Веллброк (Німеччина) – 14:06.88
  2. Ахмед Хафнауї (Туніс) – 14:10.94
  3. Михайло Романчук (Україна) – 14:11.47

Варто відмітити, що Михайло Романчук є чемпіоном світу-2018, а також багаторазовим призером чемпіонатів Європи.

Влітку 2021 року Романчук взяв участь в Олімпійських іграх, де здобув дві медалі: срібло (заплив на 1500 м вільним стилем) та бронзу (заплив на 800 м вільним стилем).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як український плавець потрапив у фінал Чемпіонату світу. Варто відмітити, що на відборі він показав найкращий результат.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!