Spotify

У Spotify створили офіційну сторінку України – фото

Shutterstock

Акаунт доступний у двох мовних версіях

В одному з найпопулярніших музичних сервісів Spotify з'явилася офіційна сторінка України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Урядовий портал.

Ініціаторами створення сторінки стало Міністерство закордонних справ України та популярне онлайн-медіа "СЛУХ". Вони впевнені, що у такий спосіб українську музику можна буде популяризувати швидше та якісніше:

"Мета цього кроку – просування позитивного іміджу країни серед іноземної аудиторії, зокрема через сучасну українську музику", – йдеться у повідомленні.

Сторінка доступна у двох мовних версіях: українською та англійською. Користувачі платформи Spotify вже мають доступ до українських плейлістів, які містять у собі понад 100 саундтреків. Загалом нараховується шість підбірок.

Україна у Spotify
Україна у Spotify
Фото: Spotify

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Spotify назвав найпопулярніші треки і виконавців в Україні у 2021. Також схожий рейтинг оприлюднила платформа Apple Music, а YouTube назвав найпопулярніші відео серед українців у 2021 році.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ