Харнааз Сандху

Хто переміг у конкурсі "Міс Всесвіт-2021" і як на ньому виступила українка – фото й відео

missuniverse / Instagram

"80 дівчат з усього світу і тільки в однієї мрії збулися, а в інших, можливо, впав цілий світ"

Молода модель із Індії Харнааз Сандху перемогла на конкурсі "Міс Всесвіт-2021", який провели в Ізраїлі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram конкурсу.

На вже 70-му ювілейному конкурсі у трійці фіналісток опинилися Харнааз Сандху (Індія), Лалела Мсване (ПАР) і Надіа Ферейра (Парагвай). Корону переможниці представниця Індії отримала від мексиканки Андреа Меса, яка посіла перше місце минулого року.

Харнааз народилася 3 березня 2000 року в місті Чандігарх. Офіційно вона працює адміністраторкою, але вільні години приділяє модельній і акторській сферам. Дівчина володіє хінді, пенджабі та англійською мовами, а також є прихильницею розширення жіночих прав та обмеження викидів вуглекислого газу.

На жаль, українка Анна Неплях не потрапила до ТОП-16 кандидатів на перемогу. Ось як вона прокоментувала конкурс:

"80 дівчат з усього світу і тільки в однієї мрії збулися, а в інших, можливо, впав цілий світ. І якщо ми не можемо вплинути на обставини, ми завжди можемо змінити своє ставлення до цієї ситуації"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що солістка гурту KAZKA показала фото в купальнику після схуднення на 20 кг.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ