блогерка імітує міміку відомих акторів

Один в один: блогерка імітує міміку відомих акторів – відео

mare_kell / TikTok

Відео набирають величезну кількість вподобань

Акторська майстерність – дуже важка справа, яка потребує таланту. Зокрема, можна помітити, що один і той самий актор у різних фільма має абсолютну різну зовнішність та навіть вираз обличчя. Блогерка на ім'я Мері Елізабет Келлі приголомшує мережу своїм вмінням імітувати зірок кіно, повідомляє "Дивогляд".

Мері Елізабет – активна користувачка TikTok. На своїй сторінці вона часто публікує відео, в яких демонструє власну техніку імітації. Це так звана "гра нижньою щелепою" допомагає блогерці відмінно імітувати міміку акторів. 

"Я велика любителька кіно і телебачення, і мене завжди приваблюють рухи рота і особливості акторів для мого власного вивчення і для розваги", – розповіла блогерка.

Дівчина вже зробила чимало пародій на акторів. Це принесло їй популярності. Так, зокрема, Мері Елізабет вже поставала в образі Меггі Сміт, Кіри Найтлі, Фібі Уоллер-Брідж, Емми Томпсон, Олівії Колман та Г'ю Гранта.

Такі відеоролики стають вірусними у мережі та набирають кілька мільйонів переглядів. 

@mare_kell

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що мережу зворушила реакція песика, який дізнався про вагітність своєї господарки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше