губи, укол в губи, філери

Дівчина п'ять разів робила процедуру зі збільшення губ – її перевтілення шокувало мережу (відео)

Shutterstock

Дівчина віверто зізналася, що стикнулася з проблемами після процедури

Процедура зі збільшення губ вже тривалий час користується попитом. Останнім часом жінки все частіше почали звертатися до майстрів, але здебільшого результат значно відрізняється від очікуваного. "Дивогляд" ділиться з вами історією дівчини, яка відвідала аж п'ять процедур зі збільшення губ. 

21-річна Гламма тривалий час не могла вирішитися зробити процедуру зі збільшення губ, але врешті-решт наважилася. Її підштовхнули фотографії інших жінок у соцмережах. На тлі них вона вважала свої губи занадто маленькими. Дівчина відвідувала салон краси, де їй щоразу кололи 1 мл філерів. 

Після п'яти сеансів вона оприлюднила результат свого перевтілення у TikTok. Гламма відверто зізналася, що зіткнулася з проблемами після процедури. Вона почала відчувати залежність від спеціального гелю, але зупинитися ніяк не могла. Незважаючи на це, вона впевнена, що легко поборола свій комплекс маленьких губ і зараз почуває себе більш впевненою та красивою.

"Якби я цього не зробили, то досі почувала б себе невпевнено… Я б порівнювала себе з іншими дівчатами і думала б, що я маю виглядати значно красивіше", – написала Гламма.

Перевтілення дівчини можна подивитися на цьому відео:

@glammahx

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що працівниця салону краси відрізала клієнтці нарощені вії, бо у тої не пройшла оплата.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше