Домашня атмосфера: 8 речей, які допоможуть створити затишок в оселі

Дім – це місце у яке завжди хочеться повертатися. Якщо ви не відчуваєте у своїй оселі  затишку, приємної атмосфери та спокою – почніть щось змінювати в ній.

Розпочати краще з декору. "Дивогляд" ділиться з вами предметами, які допоможуть надати більшого затишку вашій домівці.

  • Освітлення

Вдома завжди повинно бути світло. Окрім люстри радимо звернути увагу на такі предмети, як торшер або настольний світильник. Його можна поставити у будь-якій кімнаті на вільне місце.

Це дуже корисний елемент мебелі, особливо для тих, хто любить ввечері почитати книгу, а загальне світло надто сліпить очі. Разом із цим, торшер та світильник чудово впишуться в інтер'єр вашої домівки.

  • М'які меблі та килими

Ці дві частини інтер'єру завжди повинні бути доглянутими та чистими, оскільки саме у них накопичується величезна кількість пилу. М'які меблі рекомендують підбирати відповідно до кольорової гами вашої кімнати, або ж протилежного до неї кольору, щоб зробити акцент.

  • Квіти

Квіти – це елемент декору, який не лише радує око, але й наповнює оселю приємним ароматом. Для урізноманітнення можна щоразу змінювати сорт квітів та по-різному комбінувати кольори.

Якщо ви не хочете постійно купувати нові квіти, які в'януть за кілька днів, то гідною альтернативою стануть рослини у горщиках. Вони також чудово впишуться у ваш інтер'єр.

  • Фоторамки та колажі

Фотографії створюють в оселі окрему атмосферу, сповнену приємними спогадами. Цей елемент декору можна розставити по полицях, або ж повісити на стіну. 

  • Ароматичні лампи та свічки

Додаткової атмосфери вашій домівці можуть надати ароматичні свічки. Аромат можна підібрати відповідно до своїх уподобань, або ж сезону. Зокрема, взимку особливим попитом виокремлюються свічки з ароматом кориці, кардамону, або ж цитрусових. 

Також останнім часом популярності набувають свічки у вигляді людського тіла. Вони мають певну естетику, навіть, якщо свічка ще не була запалена. 

  • Додаткові елементи декору

Якщо раніше порожні вази вважалися незрозумілими, то зараз це тренд. Мова йде про вази, які мають незвичну форму. Разом із ними в інтер'єр чудово впишуться фешн-книги, а також невеликі ємності, які можна заповнити прикрасами, або ж залишити порожніми.

А яким елементам декору ви приділяєте окрему увагу?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами фотографіями, від яких ви отримаєте естетичний оргазм.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше