Alyona Alyona

Реперка Alyona Alyona позувала у підгузку та здивувала мережу – фото

24tv.ua

Артистка зізналася, що всередині неї живе маленька дитина

Відома українська реп-виконавиця Alyona Alyona здивувала мережу свіжою фотографією у підгузку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram артистки.

Жінка розповіла, що всередині неї все ще живе маленька дитина, яка буде з нею завжди. Тому, вона вважає, що необхідно дружити з цією дитиною і розуміти її бажання.

"Коли ми дорослішаємо і починаємо помічати, що старіємо – дитина всередині нас починає страйкувати. По-перше, вона боїться старості як такої. По-друге, вона розуміє, що роки йдуть і ніяк не зупиняються, а вона зробила далеко не все, що запланувала", – сказала зірка.

Реперка розповідає, що інколи її внутрішня дитина створює їй певні проблеми, однак вона не заважає їй:

"Хоча іноді її витівки нормально так псують мені життя, проте я дозволяю їй бути собою – не гальмую, не заважаю, тому що сама знаю приклади, коли протягом життя люди придушували цю дитину, а потім в 40 цей внутрішній малюк вистрілював і змінював життя так, що навіть уявити неможливо. І ці зміни не завжди були в позитивну сторону", - додала артистка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українська співачка Христина Соловій знялась для чоловічого журналу Playboy.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ