Адель

Співачка Adele зберігає у рамці жуйку, яку виплюнула Селін Діон

adele / Instagram

Цей "артефакт" для неї здобув її близький друг

Популярна британська співачка Adele зізналася, що зберігає у себе вдома жуйку, яку жувала канадська артистка Селін Діон, повідомляє "Дивогляд".

Нещодавно співачка дала інтерв'ю знаменитому журналу Vogue у якому і поділилася дивною історією про те, як їй вдалося отримати цей "унікальний" екземпляр жуйки. 

Адель розповіла, що цей "артефакт" для неї здобув її близький друг Джеймс Корден, який брав інтерв'ю у Селін Діон. Він розповів виконавиці, що його подруга Адель є її відданою шанувальницею та попросив Селін виплюнути жуйку на аркуш. 

"Джеймс Корден, мій друг, який знімає шоу "Караоке в машині" запросив Селін Діон. Він знав, що я її фанатка, і змусив її виплюнути жуйку на аркуш паперу та поклав у рамочку для мене. Тепер це те, чим я найбільше пишаюся", – поділилася Адель.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Adele презентувала нову пісню та відеокліп після шести років затишшя. Композиція "Easy On Me" за кілька годин зібрала 14,5 млн переглядів на офіційному каналі 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ