Чемпіонат світу з гри із повітряною кулькою

Уперше в історії: в Іспанії провели чемпіонат світу з гри із повітряною кулькою – відео

balloonworldcup / Instagram

Автори ідеї турніру надихнулися роликами у TikTok

В Іспанії провели перший чемпіонат світу з гри з повітряною кулькою Balloon World Cup. Перемогу в турнірі отримав перуанець. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Турнір за участю представників з 32 країн провели на майданчику розміром 8 на 8 метрів. Посеред нього знаходилися машини, дивани та інші об'єкти, котрі заважали учасникам.

У грі було єдине правило – треба було утримувати кульки в повітрі якомога довше та не заважати іншим гравцям. Спортсмену давали очко, якщо іншому учаснику не вдавалося відбити кульку, яка внаслідок цього торкалася підлоги.

Організацією турніру займався футболіст Жерар Піке і кіберспортивний коментатор і блогер Ібай Льянос. Вони надихнулися роликами у TikTok, які робили брати Дієго та Антоніо Арредондо. Останні теж взяли участь у чемпіонаті.

"Ми грали в цю гру в дитинстві, а на карантині захотіли спробувати зіграти в неї знову. Ми навіть сперечалися один з одним і знімали відео в слоу-мо, щоб побачити, чи торкнулася кулька підлоги. А потім вирішили розмістити відео у TikTok. Прокинулися – ролик вже набрав мільйон лайків. Потім просто вирішили знімати подібні відео далі, поки на нас не звернули увагу Ібай і Жерар", – зазначив один з братів Арредондо.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Греції провели церемонію запалювання олімпійського вогню Пекіна-2022.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ