Паперовий будинок

У мережі з'явився тизер другої частини п'ятого сезону "Паперового будинку" – відео

baskino.club

Розповідаємо, коли очікувати на прем'єру нових епізодів

Стрімінгова платформа Netflix виклала у мережу тизер до другої частини п'ятого сезону популярного серіалу "Паперовий будинок". Коли відбудеться прем'єра нових серій та що у них покажуть розповідає "Дивогляд". 

Розробники стрічки зазначили, що п'ятий сезон стане фіналом історії про банду криміналістів. Щоб дещо потягнути інтригу, автори вирішили розділити останній сезон на дві частини. Кожна з них складатиметься з п'яти епізодів. 

У центрі уваги вже знайома глядачам команда грабіжників, яку очолює Професор. За близько 100 годин, що криміналісти провели у Королівському монетному дворі Іспанії, їм вдалося врятувати Лісабон. Невтішним став той факт, що з життя пішла Найробі, а Професор опинився у пастці Алісії Сьєрри.

Герої активно готуються до останньої битви з суперниками, але після нещодавніх подій вони перебувають у розпачі та сумнівах щодо своїх життів та успішності запланованих операцій. 

Перша частина вийшла на екрани ще 3 вересня. Друга частина п'ятого сезону з'явиться на платформі Netflix 3 грудня. Шоуранер Алекс Піна стверджує, що у фінальних епізодах на глядачів очікує чимало емоційних та напружених епізодів. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Netflix запровадив український інтерфейс та переклав кілька популярних серіалів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ